(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Jedna paczka (Nr 5679403)

Długość [m]:

170

Szerokość [m]:

85

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

80

Liczba sztuk:

1

Dystans: 320.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Głuszyna

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Józefów

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję transportu paczki, należy opublikować za darmo ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem można określić rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Te informacje są bardzo istotne, jeżeli chcemy przetransportować przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Nim wyszukasz firmę transportową, utwierdź się, czy przewoźnik posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do przewozu trzeba nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypełnić kawałkami trocin, gazet lub gąbką. Szczególnie delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania pakunku?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne etykiety i napisy, które mogą zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić pokrywy kartonu. Do powierzchni kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).