(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-03 21:53

Jeep GrandCherokee, Seat Alhambra, Nissan NV200

(Nr 2005832)
Jeep GrandCherokee, Seat Alhambra, Nissan NV200

Marka i model:

Jeep GrandCherokee, Seat Alhambra, Nissan NV200

Waga w kg:

5000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 2267.00 km

Informacje dodatkowe:

Poszukuję transportu dla trzech samochodów jednorazowo. Jeep GrandCherokee, Seat Alhambra, Nissan NV200. Żaden z samochodów na chwilę obecną nie jeździ.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu auta uwidacznia się często, jak zakupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od wcześniejszego posiadacza, przykładowo z UK. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan samochodu, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia wozu.

Sposoby transportu wozu

    Do przewiezienia pojazdu pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne przymocowanie pojazdu – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma linami mocującymi tak, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia podczas transportu. Wypada pamiętać również, faktyczna masa przyczepy nie może przerastać faktycznej masy wozu ciągnącego.

Formalności

    Aby samodzielnie transportować pojazd osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy waga całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, często konieczny będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Kells, Meath, Ireland

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Katowice, Polska

Termin elastyczny