(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-09 15:39

Jeep wrangler offroader

(Nr 2018522)

Marka i model:

2004 Jeep Wrangler

Waga w kg (łączna):

2500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 3089.00 km

Informacje dodatkowe:

This is slightly taller and wider than standard

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu pojazdu pojawia się niekiedy, jeśli zakupujemy nowy samochód lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Czech. Rozstrzygający koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i wymiary oraz odległość do przejechania.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o przewiezie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za chwilę uzyskamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie aut. Przed wyborem firmy transportowej warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Metody przewożenia auta

    Do przewiezienia wozu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne zamocowanie ładunku – koła samochodu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi tak, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Należy nie zapominać także, że właściwa waga przyczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 tony, najczęściej konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze UE, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, jaki upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Shepway, CT18, Wielka Brytania

Od 15 wrz 2017 do 29 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Σπάτα, 19004, Grecja

Termin elastyczny