(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

John Deere Buggy (Nr 7078514)

Marka i model:

John Deere UTV

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

2

Waga w kg (łączna):

300

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 252.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Myślenice

Od 19 gru 2020 do 20 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Tomaszów Mazowiecki

Od 19 gru 2020 do 20 gru 2020


Transport quada

Quady często są to drogie pojazdy i dlatego należy je naprawdę ostrożnie transportować. Istotnym parametrem jest solidne zabezpieczenie quada przed zniszczeniem w czasie transportu.

Quady zazwyczaj transportuje się na przyczepce, ale zdarza się także busem lub większym autem osobowym (przewóz ostatnią metodą nie polecamy, ponieważ podczas transportu można zniszczyć zarówno quada jak także samochód osobowy).

Kiedy przewozimy quada na przyczepce, ważne jest aby unieruchomić go za pomocą 4 taśm mocujących. Wybierając taśmy mocujące należy mieć na uwadze, aby nie były zakończone niezamkniętym zaczepem, ponieważ w czasie przewozu pojawiają się różnorakie drgania i taki pas może zwyczajnie się wypiąć. Taśmy mocujące zrobione są z wytrzymałego tworzywa, jednak w czasie transportu, powinno się zwrócić specjalną uwagę, aby taśmy nie ocierały się o żadne kanciaste elementy, albowiem mogą się uszkodzić i przerwać.

W przypadku, gdy przewozimy quad przy pomocy samochodu dostawczego, także trzeba go unieruchomić. Najlepiej jest wykonać to przy pomocy taśm mocujących oraz pomyśleć o dodaniu obijaków w takich miejscach, aby i quad i auto dostawcze nie ucierpiały w czasie transportu. Podczas przewozu quada za pomocą innego samochodu, powinno się pomyśleć o wylaniu zawartości jego baka. Trzeba to zrobić, ponieważ podczas jazdy benzyna lub olej potrafią się powylewać oraz zanieczyścić samochód od środka. Takie warunki dodatkowo zmniejszą komfort jazdy samego przewoźnika.

Jeżeli zamawiamy transport quada przez firmę transportową, warto utwierdzić się czy posiada właściwy sprzęt do załadunku oraz rozładunku.

Koszt przewozu quada przede wszystkim zależy od odległości którą ma do pokonania pojazd. Żeby poznać prawdziwą cenę transportu quada, możemy opublikować zlecenie transportu na giełdzie przewozowej takiej jak Clicktrans.pl, w której znajduje się tysiące firm przewozowych, które profesjonalizują się w takich przewozach.