(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt ogrodowy Dodano: 2018-02-27 03:29

John Deere Zero Turn Z 925A (Nr 2419308)

Długość [m]:

2.31

Szerokość [m]:

1.72

Wysokość [m]:

1.85

Waga w kg (łączna):

700.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1384.00 km

Transport sprzętu ogrodowego

Przewóz sprzętu ogrodowego nie obejmuje jedynie grabi czy węży do ogrodu. Mówiąc o transporcie sprzętu ogrodowego mamy na myśli transport glebogryzarek elektrycznych, skrzyń, opryskiwaczy, opielaczy czy też transport ław, posągów. Są to zazwyczaj duże urządzenia i są dość ciężkie. Narzędzia do ogrodu można transportować tak naprawdę każdym rodzajem samochodu. Zaczynając od pojazdu osobowego, a kończąc na ciężarówce.

Sprzęt ogrodniczy z reguły nie jest zamknięty w pudłach, dlatego warto go właściwie zabezpieczyć. Można pokusić się o unieruchomienie sprzętu ogrodowego tak, żeby nie przemieszczał się i nie uszkodził oraz nie zniszczył innych przedmiotów umieszczonych w samochodzie, czy też nie zarysował samego samochodu transportującego.

Kiedy nasz sprzęt ogrodowy jest na tyle duży, że nie damy radę sami go przewieźć, wtedy dobrą praktyką jest skierować się z taką informacją do firm transportowych. Najlepszym sposobem jest użycie giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której mieści się tysiące firm transportowych. W momencie, kiedy planujemy zamówić transport sprzętu do ogrodu, wystarczy wystawić takie zlecenie na giełdzie przewozowej podając: odległość do pokonania, wymiary sprzętu, ciężar, czy też liczbę rzeczy którą myślimy przetransportować. Im precyzyjniej przedstawimy naszą paczkę tym firmy transportowe z większą dokładnością wycenią cenę przewozu. Koszt transportu narzędzi ogrodowych zazwyczaj zależy od odcinka do przejechania i wielkości paczki. Na ogół po wystawieniu przesyłki w portalu, wystarczy poczekać kilka chwil, żeby ukazały się pierwsze wyceny dla sprzętu ogrodowego. Warto wstrzymać się chodź kilka godzin, aby zebrać jak najwięcej wycen od firm transportowych. Wtedy pozostaje tylko wyłonić zlecenie najciekawszego transportu sprzętu ogrodowego dla nas.

Adres i termin nadania

Arkadelphia, 71923, Stany Zjednoczone

1 mar 2018

Adres i termin dostawy

Fabens, 79838, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny