(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-04-29 08:43

kabina Daf Super Space uszkodzona

(Nr 2642528)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

2.3

Wysokość [m]:

2.6

Waga w kg (łączna):

700.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

450

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 462.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu różnych towarów jest zależny od gabarytów ładunku, terminu przewozu oraz odległości między miejscem załadunku i wyładunku.

Klasyfikacje ładunków

    Przewóz ładunków rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz wywrotka.

    Palety - stanowią bazę, na której rozkłada się niewielkie rzeczy lub pakunki. Najbardziej znanym gatunkiem palety są palety euro. Na nich zazwyczaj transportuje się meble, szkło, artykuły budowlane (takie jak terakota, panele itd.), drzwi czy produkty chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz ładunku, który musi być przewożony pojazdem ciężarowym oraz zajmuje jedynie część przestrzeni ładunkowej. Do tego typu transportu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do transportu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej pojazdu ciężarowego.
Przy takim typie transportu korzysta się z różnego rodzaju samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe – Transport pewnych towarów może wymagać pojemnika metalowego – przede wszystkim w przypadku transportu ładunków w postaci płynu oraz ładunków sypkich. W kontenerach można także przewozić drobnicę w opakowaniach – skrzyniach, pudełkach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

    Wywrotka – służy do przewozu materiałów w postaci płynu i sypkich – bez problemu można poznać ją po szczególnej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

    Inne ładunki – towary, które nie zaliczają się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do ładunków innych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia dotyczące przewozu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Wronki, 64-510, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ustroń, 43-450, Polska

Termin elastyczny