(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-01 20:52

Kabina prysznicowa

(Nr 2249901)
Kabina prysznicowa

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

5

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 694.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej rozmiarów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę przewozu przesyłki, opłaca się opublikować za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Te informacje są szczególnie istotne, gdy chcemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do transportu trzeba nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można naładować kawałkami trocin, gazet czy też gąbką. Zwłaszcza kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne etykiety i napisy, które mogą zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Węgorzewo, 11-600, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sidzina, 34-236, Polska

Termin elastyczny