Kamper (Nr 7649063)

Kamper
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Kamper
660 x 235 x 290 cm
3850 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Łączna waga:
3850 kg
Dystans
3174 km
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Bytom

2 lis 2021

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andaluzja, Sewilla

15 lis 2021


Zadaj pytanie

Transport przyczep kempingowych

Transport przyczep kempingowych nie należy do prostych, ani do najtańszych. W trakcie przewożenia tego ładunku, niezbędne jest posiadanie ciężarówki albo innego profesjonalnego samochodu przystosowanego do transportu pozostałych pojazdów. Przewoźnicy, którzy zdecydują się w kwestii przewiezienia naczepy kempingowej, powinni dostać jak najwięcej danych od właściciela naczepy. Podstawowe parametry wpływające na koszt przewozu to: wymiary, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku jak i komunikat, czy naczepa jest sprawna. Sprawna naczepa kempingowa powinna posiadać sprawne koła, charakteryzuje ją to, że da radę wtoczyć się na pojazd. W innym przypadku należy posiadać specjalistyczną maszynę, przykładowo mini podnośnik. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna bywa również od tego, czy firmy transportowe rozpatrują ten przewóz jako dołączenie rzeczy do posiadanego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Na przykład, przewóz przyczepy kempingowej na odcinku Bohmte (Niemcy) - Gostynin (Polska), wydano 800 złotych czyli jest to oszczędność rzędu 510 PLN w stosunku do cen zazwyczaj występujących na naszym rynku. Firma transportowa mogła podać mniejszy koszt, ze względu na to, że przewóz tej naczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do realizowanego transportu.

Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, kluczowe jest, żeby usunąć z niej wszystkie ruchome rzeczy, albo je dobrze przymocować, żeby w czasie transportu nie zniszczyły niczego wewnątrz przyczepy.

Kiedy chcemy skorzystać z wariantu tańszego transportu, trzeba zlecić transport naczepy kempingowej na aukcji transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil informacja dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy rozpatrzą to zlecenie i zasugerują interesującą cenę. Wówczas pozostaje zatwierdzić najlepszą ofertę.