(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2017-08-31 20:57

kamper vw t3 wysokosc 2.5m

(Nr 2000435)
kamper vw t3 wysokosc 2.5m

Długość [m]:

475

Szerokość [m]:

175

Wysokość [m]:

253

Waga w kg (łączna):

2000.00

Budżet zlecenia [zł]:

2200

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1829.00 km

Informacje dodatkowe:

Maly kamper do przeiezienia z niesprawnym silnikiem

Oferty od Przewoźników (0)

3500 zł

ID firmy: 61208
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-09-2017, 16:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-22 do 2017-09-23

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

lawetą

Cena (zawiera VAT): 3500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport przyczepy kempingowej

    Przewóz przyczep kempingowych nie należy do najłatwiejszych, jak i również do najtańszych. Do przewożenia takiego pojazdu, potrzebne jest posiadanie przynajmniej półciężarówki lub innego specjalnego samochodu przeznaczonego do przewozu innych pojazdów. Firmy transportowe, które podejmą się przetransportowania przyczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od właściciela naczepy. Główne parametry wpływające na koszt transportu: wymiary, ciężar, odległość do pokonania jak i deklarację, czy przyczepa jest niezepsuta. Sprawna przyczepa kempingowa powinna mieć niezepsute koła, cechuje ją to, że można wtoczyć ją na pojazd. W innym przypadku należy posiadać specjalistyczną maszynę, np. mały podnośnik. Cena przewozu przyczepy kempingowej uzależniona bywa też od faktu, czy firmy transportowe rozpatrują ten przewóz jako doładunek do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej konkretnej naczepy. Przykładowo, przewóz naczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 złotych czyli jest to oszczędność rzędu 510 PLN w stosunku do cen obowiązujących na naszym rynku. Przewoźnik mógł podać mniejszy koszt, ponieważ przewóz tej naczepy kempingowej został zrealizowany na zasadzie doładunku do posiadanego transportu.

    Nim dojedzie do przewozu przyczepy kempingowej, bardzo ważne jest, żeby usunąć z niej wszystkie nieprzymocowane przedmioty, albo je solidnie przytwierdzić tak, aby w trakcie przewozu nie uszkodziły niczego w środku naczepy.

    Kiedy chcemy skorzystać z możliwości niedrogiego przewozu, trzeba wystawić przewóz naczepy kempingowej na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, gdzie w ciągu kilku chwil informacja dojdzie do tysiąca przewoźników, którzy przeanalizują zlecenie oraz zaoferują dogodną cenę. Wówczas zostaje tylko przyjąć najlepszą ofertę.

Adres i termin nadania

Crawley, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Białystok, Polska

Termin elastyczny