Kampery 3 szt. (Nr 6068812)

Kampery 3 szt.

Długość [m]:

7.45

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

3.2

Waga w kg (łączna):

2800

Dystans: 1269.00 km

Adres i termin nadania

Włochy, Toskania, San Gimignano

Od 11 maj 2020 do 24 maj 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Zabrze

Termin elastyczny


Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz samochodu osobowego to łatwizna. Kiedy posiadasz do transportu coś o mniej standardowych wymiarach, choćby np. maszynę budowlaną, przyczepę kempingową, gokarta, skuter śnieżny lub elementy do wszystkich tych maszyn, a może posiadasz nawet maszynę latającą, albo po prostu masz niezapakowany rower, wtedy zaczynasz mieć dylemat z wyborem dobrej firmy. Giełda transportowa Clicktrans ułatwia pozbyć się tego typu problemów. Ze względu na fakt, że posiadamy w serwisie tysiące różnorodnych firm z różnoraką gamą aut, więc na sto procent pojawią się firmy transportowe, które będą w stanie przewieźć twój ładunek niezależnie od tego, jak niewymiarowe posiada gabaryty.

    Jeżeli chcesz otrzymać oferty dobrane do twojej przesyłki, pamiętaj, aby jak najstaranniej przedstawić urządzenie. To ułatwi przewoźnikowi zweryfikować, czy ma stosowny wóz, aby taki transport uskutecznić. W sytuacji, jeżeli gabaryty lub ciężar zestawu przerastają parametry dopuszczalne w ruchu drogowym, przewoźnik i jego pracownicy mają obowiązek mieć odpowiednie uprawnienia, a podczas przewozu wymagana będzie obecność pilota. Kluczowe jest ponadto określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest sprawny i może sam wjechać na naczepę, czy też przykładowo posiada uszkodzenia, które na to nie pozwalają.

    Cena za transport maszyny w portalu Clicktrans z reguły bywa niższa niż typowe stawki na rynku transportowym. Przykładowo transport wagoworkownicy z Niemiec do kraju na odcinku wynoszącym prawie 950 km został wykonany za 900 zł, czyli prawie 500 zł taniej niż zazwyczaj kosztuje.