(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-05-30 10:51

kanapa

(Nr 1818558)
kanapa

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg:

100.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

800

Dystans: 1490.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania lub przez zmianę wyposażenia mieszkania, warto zwrócić uwagę na parę spraw, bowiem pomyłki w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych parę lat, aż do następnej zmiany mebli lub do całkowitego uszkodzenia oraz konieczności zakupu nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, jeżeli przewozimy meble używane, wypadałoby naturalnie je opróżnić z zawartości oraz oczyścić, np. mokrą ściereczką. Później wypadałoby przemyśleć, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, ponieważ elementy mogą być niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. łóżko może stracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich przedmiotach, takich jak przykładowo łoże, powinniśmy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się stare koce, pościele, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając szczególną czujność na istotne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwracać czujność na tłukące się części, przykładowo szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu rzeczy świetnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Żeby odszukać wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, uzyskamy dużo interesujących ofert przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Żeby jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej przygotować usługę transportową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo opisać wszystkie rozmiary przygotowanych do przewozu rzeczy, a również podać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Bastia Umbra, Perugia, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Grybów, Polska

Termin elastyczny