(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-26 10:20

kanapa

(Nr 2115780)
kanapa

Długość [m]:

230

Szerokość [m]:

100

Wysokość [m]:

100

Waga w kg (łączna):

58.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 66.00 km

Informacje dodatkowe:

Istnieje konieczność wystawienia faktury za transport.

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

ID firmy: 532698
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 12:07

Załadunek możliwy w terminach:

2017-10-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-10-29, 12:05

Opis oferty:

Witam. W sobotę będę jechał na Warszawę więc mogę zabrac

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości: (3)

Anna P. (Zleceniodawca)
26-10-2017, 12:13
Szadzę, że skonsultuję z Panią Dyrektor i będziemy w kontakcie. Rozumiem, że fakturę dostanę? Jakie mniej więcej godziny wchodzą w grę gdyż odbiór jest z mieszkania prywatnego a dostawa do centrum do szkoły (jest ochrona).
Andrzej C. (Przewoźnik)
26-10-2017, 12:32
Faktura będzie wystawiona 23% doliiczyc do tej kwoty załadunek rano około 8 i prosto zawioze do Warszawy
Andrzej C. (Przewoźnik)
27-10-2017, 19:45
dobry wieczór jak tam z tą kanapą

200 zł

ID firmy: 3711
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 11:28

Załadunek możliwy w terminach:

2017-10-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Odbiór w dniu dzisiejszym około 15-16 z dostawą bezpośrednio.

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę umeblowania domu, powinno się zwrócić uwagę na szereg kwestii, ponieważ pomyłki na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i pieniędzy. Kłopoty mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez następnych parę lat, aż do kolejnej wymiany mebli lub do doszczętnego zniszczenia oraz potrzeby kupna nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, kiedy przewozimy podniszczone meble, trzeba naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz usunąć brud, przykładowo mokrą szmatką. Później warto przemyśleć, czy transportowany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku starszych mebli demontaż ich, bywa ryzykowne, ponieważ elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak np. sofa może utracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednakże przy naprawdę dużych rzeczach, takich jak przykładowo szafa, musimy wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba później należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy sprzęt, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na ważne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają umiejętność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać uwagę na szklane części, np. szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu przedmiotu idealnie podtrzymuje całość w miejscu. Żeby zlokalizować dobrą firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego ogłoszenia, uzyskamy dużo ciekawych ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, należy w ogłoszeniu dokładnie przedstawić wszystkie gabaryty przyszykowanych do przewozu mebli, a również opisać ich ciężar i drogę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Sochaczew, Polska

Od 26 paź 2017 do 27 paź 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

28 paź 2017