(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-20 10:52

kanapa

(Nr 2166396)
kanapa

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 4.00 km

Informacje dodatkowe:

blok 4 piętro

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

ID firmy: 491292
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-11-2017, 21:12

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-27 do 2017-11-30

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

witam. jesteśmy firmą przeprowadzkowa, 2 osoby do noszenia,zabezpieczenie do transportu

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy przewóz mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania biura, powinno się zwrócić uwagę na kilka kwestii, gdyż nieprawidłowości na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Problemy mogą rozpocząć się od zarysowań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez późniejszych parę lat, aż do następnej wymiany mebli, bądź do totalnego zniszczenia oraz konieczności nabycia nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jeśli przewozimy nienowe meble, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy i przeczyścić, przykładowo wilgotną szmatką. Potem należałoby rozważyć, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli rozkręcanie ich, może być to niepewne, ponieważ części bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo sofa może stracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Natomiast przy bardzo olbrzymich obiektach, takich jak przykładowo łoże, wypadałoby wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki trzeba później odpowiednio osłonić. Do tego przydatne są używane pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić uwagę na tłukące się elementy, na przykład szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu świetnie utrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy odnaleźć dobrą firmę transportową, należy skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele ciekawych ofert transportu od sprawdzonych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie wymiary przygotowanych do przewozu przedmiotów, a także opisać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Końskie, 26-200, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Izabelów, 26-200, Polska

Termin elastyczny