(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2016-11-26 14:13

Kanapa do berlina

(Nr 1455072)
Kanapa do berlina

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.50

Wysokość [m]:

0.40

Waga w kg:

50.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

150 zl

Dystans: 137.40 km

Informacje dodatkowe:

Rozlozona 3 części. Lekka

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-11-2016, 19:20

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-02

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-29, 23:59

Opis oferty:

witam, załadunek wieczorem w piątek, dostawa w sobotę rano

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości:

200 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-11-2016, 09:51

Załadunek możliwy w terminach:

2016-11-29

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2016-11-29, 23:59

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub z powodu zmiany umeblowania biura, warto zwrócić uwagę na szereg spraw, ponieważ pomyłki na etapie organizowania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli, bądź do zupełnego zniszczenia oraz konieczności nabycia nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, jeżeli przewozimy nienowe meble, powinno się naturalnie je opróżnić z rzeczy i oczyścić, na przykład wilgotną ściereczką. Następnie należałoby zastanowić się, czy dany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, ponieważ elementy bywają niełatwe do ponownego skręcenia, a mebel jak np. szafa może stracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednak przy bardzo wielkich meblach, takich jak na przykład łoże, wypadałoby wziąć pod uwagę wielkość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy trzeba w następnej kolejności odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy wyposażenie, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na ważne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, żeby zwrócić czujność na szklane części, na przykład szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad przemieszczaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu przedmiotu rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy odnaleźć solidną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego zlecenia, otrzymamy dużo interesujących propozycji transportu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, należy w ofercie szczegółowo przedstawić wszystkie gabaryty przyszykowanych do transportu mebli, a także podać ich ciężar i drogę, którą mają przejechać – zazwyczaj od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin, 70 123, Santocka

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Berlin, 12 683, Blumbrrger dam 10, 10

Od 26 lis 2016 do 29 lis 2016