(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Kanapa, fotel x 2 TV, szafa , biurko, krzesla, stolik niski x 3, niski regal (Nr 5236534)

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

3

Dystans: 1600.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

2 gru 2019

Adres i termin dostawy

Szwajcaria, Genewa, Genewa

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić segregatory na kilka pakunków, żeby z łatwością było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy materiały izolujące, np. jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem małe rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod budynek. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne zasady dotyczące konkretnych mebli.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie twojego majątku.