(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-12-25 17:52

kanapa, materac, kartony, 2 komody, pralka

(Nr 2241744)
kanapa, materac, kartony, 2 komody, pralka

Waga w kg (łączna):

150.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

7

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 0.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, ale gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

     Na początek warto dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać segregatory na parę kartonów, aby bez wysiłku było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe meble owińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

     Zlecając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli występują specyficzne kryteria odnoszące się do konkretnych rzeczy.

     Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie naszego mienia.

Adres i termin nadania

Gniezno, 62-200, Polska

Od 30 gru 2017 do 30 sty 2018

Adres i termin dostawy

Gniezno, 62-200, Polska

Termin elastyczny