(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-12-28 11:02

kanapa narożna

(Nr 2245062)

Długość [m]:

157

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

98

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 457.00 km

Informacje dodatkowe:

Transport przy okazji...

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 529448
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-12-2017, 23:52

Załadunek możliwy w terminach:

2017-12-30

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

DOSTAWA DO 14 DNI , GDY SKOMPLETUJĘ ŁADUNEK

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

1199 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-01-2018, 14:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-04 do 2018-01-31

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 1199 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania lub z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na szereg kwestii, gdyż uchybienia w momencie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo cierpliwości lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym pokoju gościnnym przez kolejnych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, bądź do całkowitego zniszczenia i potrzeby zakupu nieużywanego sprzętu.

    Na początek, podczas gdy przewozimy podniszczone meble, trzeba oczywiście je opróżnić z zawartości oraz oczyścić, przykładowo mokrą ściereczką. Następnie wypadałoby zastanowić się, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli demontaż ich, może być to niepewne, ponieważ części mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak np. segment może utracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Natomiast przy naprawdę olbrzymich meblach, takich jak na przykład łóżko, musimy wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, przedmioty trzeba w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, prześcieradła, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając wyjątkowo uwagę na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają tendencję do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, żeby zwrócić uwagę na tłukące się elementy, przykładowo szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy rewelacyjnie utrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy znaleźć dobrą firmę transportową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, dostaniemy dużo ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, warto w ogłoszeniu precyzyjnie opisać wszystkie wymiary przygotowanych do przewozu mebli, a także opisać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przewiezione – często od tych kluczowych wiadomości zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Zakopane, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Krotoszyn, Polska

Termin elastyczny