(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2018-06-06 20:58

kanapa rogowka

(Nr 2802872)
kanapa rogowka

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

80.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 412.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

850 zł

ID firmy: 25938
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-06-2018, 09:55

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-06-08 do 2018-06-09

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 850 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany miejsca zamieszkania, czy też przez zmianę umeblowania biura, powinno się zwrócić uwagę na szereg spraw, dlatego że błędy w momencie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości i zasobów finansowych. Problemy mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do zupełnego zniszczenia i potrzeby kupna nowego sprzętu.

    Na początek, podczas gdy przewozimy meble używane, trzeba naturalnie je opróżnić z rzeczy i wymyć, np. wilgotną szmatką. Później wypadałoby rozważyć, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku starszych mebli demontaż ich, może być to niebezpieczne, gdyż elementy bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład szafa może utracić swój pierwotny kształt lub stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich rzeczach, takich jak np. łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba później należycie osłonić. Do takich rzeczy przydatne są używane pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając specjalnie swoje zainteresowanie na istotne punkty, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić czujność na szklane części, na przykład szklane pułki. Żeby zapanować nad przemieszczaniem się rzeczy oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wziąć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy wyszukać dobrą firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, na której po publikacji nieodpłatnego zlecenia, dostaniemy wiele ciekawych propozycji transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najskuteczniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie gabaryty przygotowanych do przewozu rzeczy, a także opisać ich ciężar i trasę, którą mają przemierzyć – często od tych istotnych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Wiesbaden, 55252, Niemcy

9 cze 2018

Adres i termin dostawy

Aalst, Belgia

10 cze 2018