(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2017-09-20 00:34

Kanapa typu "amerykanka"

(Nr 2040380)

Długość [m]:

1,4

Szerokość [m]:

0,9

Wysokość [m]:

0,8

Waga w kg (łączna):

70.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 428.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 532698
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

20-09-2017, 06:59

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-22

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-09-23, 06:58

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości: (1)

Anna O. (Zleceniodawca)
20-09-2017, 08:57
W jakich godzinach spodziewać się Pana w piątek 22.09? Pozdrawiam, Anna Osieczko
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Podczas gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany umeblowania domu, powinno się zwrócić uwagę na kilka kwestii, ponieważ pomyłki na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas całkiem dużo nerwów lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym nowym salonie przez dalszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do całkowitego uszkodzenia oraz potrzeby zakupu nowego sprzętu.

    W pierwszym etapie, gdy przewozimy nienowe meble, powinno się oczywiście je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, przykładowo mokrą ściereczką. Później warto zastanowić się, czy transportowany mebel zdemontować, czy też zostawić w całości. W przypadku starszych mebli demontaż ich, może być to niepewne, ponieważ elementy bywają trudne do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład łóżko może stracić swój początkowy kształt lub stabilność. Natomiast przy naprawdę olbrzymich przedmiotach, takich jak przykładowo łóżko, powinniśmy zwrócić uwagę na wysokość drzwi wewnętrznych oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba później odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając niezwykle uwagę na istotne punkty, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają tendencję do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić uwagę na szklane części, np. szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, można zastosować taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy idealnie utrzymuje całość w miejscu. Aby odszukać dobrą firmę przewozową, warto skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych przewoźników. Żeby jak najefektywniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu drobiazgowo przedstawić wszystkie wymiary przygotowanych do transportu mebli, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają przejechać – często od tych kluczowych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Sopot, Polska

22 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Centralna, Warszawa, 02-271, Polska

23 wrz 2017