(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Żywność i produkty rolne Dodano: 2016-11-25 20:03

kapusta w workach ok 100 kg -3 worki

(Nr 1453102)
kapusta w workach ok 100 kg -3 worki

Waga w kg:

100.00

Opakowanie ładunku:

worek

Dystans: 653.40 km

Informacje dodatkowe:

3-4 worki kapusty w głowach

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport żywności i produktów rolnych

     Transport pożywienia i produktów rolnych jest szczególnie restrykcyjną kategorią transportu ponieważ występuje niebezpieczeństwo związane z nadpsuciem artykułów pokarmowych. Przewoźnik podejmujący się transportu jedzenia jest zobowiązany stosować się do przepisów i posiadać należyte certyfikaty. Transport pokarmów bywa także wymagający ze względu na bogactwo produktów żywnościowychwśród nich znajdują się artykuły roślinne, mrożone, świeże itp. Większość z wymienionych produktów potrzebuje różnych wymogów przechowywania (na przykład odpowiedniej temperatury). Firmy transportowe przewożące żywność mierzą się z presją czasu, przymusem udostępnienia należytego sprzętu i kryteriów przewozu jak również odpowiednim ochronieniem żywności. W przypadku, gdy zamawiamy przewóz artykułów żywnościowych, przewoźnik powinien mieć odpowiednie dokumenty z Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego.


Kosz transportu pokarmów i produktów rolnych

    Koszt przewozu żywności i produktów rolnych zależy od wielkości, ciężaru i liczby sztuk przewożonych produktów, jak również od odległości między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Na przykład, za przewóz około 100 kg groszku z Olsztyna do Krakowa zapłacono 140 . Za transport 500 kilogramów kawy na odcinku z Alessandrii (Włochy) do Polski Kraków zapłacono 500 . Transport kilku palet lodów na trasie Namysłów – Wrocław kosztował 350 złotych. Za transport 20 palet artykułów zamrożonych z miejscowości Ryki do Słupska kosztowało 2800 PLN.

Adres i termin nadania

Polska, Podlaskie, Rogowo-Majątek

Od 27 lis 2016 do 18 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Gorzów Wielkopolski, 66-400, Stargardzka

Od 28 lis 2016 do 19 gru 2016