(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Części i akcesoria Dodano: 2016-11-29 11:16

karoseria vw cc

(Nr 1468992)
karoseria vw cc

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1.7

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg:

100.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 444.20 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport części i akcesoriów

        Transport części i gadżetów do wozów traktowany jest jako transport stwarzający pewne zagrożenie i wymagający szczególnego zabezpieczenia . Ogłoszenia transportu części i gadżetów wypadałoby, żeby były wykonywane przez doświadczonego przewoźnika, specjalizującego się w danej tematyce transportu i posiadającego należyte ubezpieczenie. W gronie zleceń dotyczących transportu części i akcesoriów zwykle można natknąć się na: opony, skrzynie biegów, nadkola maski, drzwi do wozu, ale również części potrzebujące zachowania z dużo większą uwagąsilniki czy poduszki powietrzne.

 Koszt przewozu części i akcesoriów

     Cena transportu części i gadżetów do pojazdów uzależniona jest od rozmiarów: rozpiętości, długości i wysokości modułu i często od fragmentu trasy, na jakim jest zrealizowana paczka. Kiedy części i gadżety potrzebują specjalnych, dodatkowych zabezpieczeń ze strony firmy przewozowej, będzie miało znaczenie to również na finalny koszt transportu. Przykładowo, transport kompletu felg z Wickford (UK) do Środy Śląskiej (Polska) to cena zaledwie 220 złotych. Przewóz opony rolniczej na odcinku Toruń – Widuchowa będzie wiązał się z wydatkiem niecałe 90 złotych. Za przewóz skrzyni biegów z Kalisza do Katowic zapłacimy średnio 100 złotych. Zlecenie transportu zderzaka i płyty silnika na odcinku Poznań – Warszawa będzie wiązać się z kosztem 190 . Przewóz przedniej maski do Skody z Gorzowa Wielkopolskiego do Chatham w Wielkiej Brytanii to cena blisko 300 .

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Góra Wschowa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Kielno

Termin elastyczny