(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

KArt chassis (Nr 5802675)

KArt chassis

Długość [m]:

1.80

Szerokość [m]:

1.20

Wysokość [m]:

0.60

Waga w kg (łączna):

60

Dystans: 334.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wrexham, Wrexham

3 lut 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Somerset, Watchet

5 lut 2020


Transport gokartów

Transport gokartów nie jest łatwy, jak może się na pierwszy rzut oka wydawać. Taki transport da się wykonać na szereg sposobów. Gokarty da się przewieźć przy użyciu naczepy, samochodu dostawczego lub zwykłego auta osobowego. W trakcie przewozu gokarta, powinno się go dobrze zabezpieczyć, tak żeby nie uszkodził się, jak także nie uszkodził samochodu, jaki go transportuje.

Transportując gokarta na przyczepce, trzeba go zabezpieczyć kilkoma pasami mocującymi do podłoża tak, żeby był unieruchomiony oraz nie przesuwał się podczas transportu. Oprócz tego, można gokarta także przysłonić brezentem tak, aby warunki na zewnątrz nie wpływały źle na jego działanie.

Gdy transportujemy gokarty busem lub samochodem osobowym, można - nie licząc pasów mocujących, posłużyć się obijakami, które uchronią pojazd transportowy i gokarta przed zniszczeniem. Dodatkowo trzeba nie zapomnieć, aby wylać z gokarta jakiekolwiek substancje, przykładowo jak benzyna czy woda. Płyny te, w trakcie transportu potrafią wydostać się z gokarta oraz zanieczyścić samochód. Poza tym, opary unoszące się z tych substancji, potrafią stać się bardzo niemiłe dla prowadzącego pojazd, do tego stopnia, że koncentracja kierowcy obniży się i dojdzie do stłuczki. W pewnych przypadkach potrafi nawet uniemożliwić dalszy transport gokarta.

Gdy sami nie mamy możliwości przewieźć gokarta - w szczególności gdy mamy ich parę, wówczas nie ma przeszkód to zlecić firmie transportowej. Koszt transportu gokarta, z reguły zależy od odcinka jaki jest do przejechania pomiędzy załadunkiem i rozładunkiem. Przy takim problemie dobrze jest zlecić oszacowanie kosztów oraz przewóz firmie przewozowej. Najszybciej jest użycie giełdy przewozowej Clicktrans.pl. Zlecając przewóz w portalu Clicktrans, wystarczy podać miejsce załadunku i rozładunku, planowany czas realizacji jak i liczbę przewożonych gokartów, a w krótkim czasie tysiące przewoźników zobaczy tą ofertę i zareaguje.