(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-27 14:20

Karton 30x30x20 do 5 kg

(Nr 2421248)
Karton 30x30x20 do 5 kg

Długość [m]:

30

Szerokość [m]:

30

Wysokość [m]:

20

Waga w kg (łączna):

5.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 802.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej gabarytów, ciężaru i od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję transportu przesyłki, warto wystawić za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są wyjątkowo ważne, gdy chcemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej czujności. Zanim wyłonisz przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do wysyłki opłaca się pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy naładować kawałkami styropianu, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne naklejki i napisy, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni pudła przyklejmy widoczną kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Karlsruhe, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Bielany Wrocławskie, 54-002, Polska

Termin elastyczny