(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-26 09:53

Karton na Słowenie

(Nr 2415788)
Karton na Słowenie

Długość [m]:

74

Szerokość [m]:

56

Wysokość [m]:

114

Waga w kg (łączna):

25.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1217.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę transportu paczki, opłaca się opublikować bezpłatne ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem warto określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie istotne, jeśli planujemy przewieźć pakunek zawierający szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport wymaga dodatkowej czujności. Nim wybierzesz firmę transportową, upewnij się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do transportu warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypełnić fragmentami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać surowce do owinięcia pakunku?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne etykiety i teksty, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby zabezpieczyć klapy pudła. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Poznań, 60-480, Polska

Od 28 lut 2018 do 6 mar 2018

Adres i termin dostawy

Ankaran / Ancarano, 6280, Słowenia

Od 1 mar 2018 do 7 mar 2018