(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony (Nr 4946894)

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 579.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 28 sie 2019 do 29 sie 2019

Adres i termin dostawy

Niemcy, Berlin, Siedlung Grüneck

Od 29 sie 2019 do 1 wrz 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy zrobić eliminację posiadanych mebli. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się mocne kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na kilka kartonów, żeby bez przeszkód było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy materiały chroniące, np. jak folię strech, możemy owinąć bardziej delikatne meble, a gdy nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się specyficzne wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie waszego mienia.