Kartony 1–5 (Nr 7444864)

 Kartony 1–5
Sztuk
Kartony
1-5
Szacunkowa łączna waga
75 kg
Dystans
2318 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
2
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Hańsk Pierwszy

Od 31 lip 2021 do 2 sie 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Newcastle Upon Tyne

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, ale kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się mocne pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać talerze na parę kartonów, aby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem drobne rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują szczególne zasady dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie waszego mienia.