Kartony 1–5, Fotel x 2, Lampa podłogowa x 1, Łóżko podwójne z materacem x 1, Sofa trzyosobowa x 1, (Nr 7578233)

 Kartony 1–5, Fotel x 2, Lampa podłogowa x 1, Łóżko podwójne z materacem x 1, Sofa trzyosobowa x 1,
Sztuk
Kartony
1-5
Fotel
2
Lampa podłogowa
1
Łóżko podwójne z materacem
1
Sofa trzyosobowa
1
Sofa dwuosobowa
1
Garderoba
1
Stół
1
Krzesło do jadalni
6
Biurko średnie
1
Szacunkowa łączna waga
610 kg
Dystans
1256 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
28
Winda
Tak
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Od 28 cze 2021 do 7 lip 2021

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 30 cze 2021 do 10 lip 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, ale kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na kilka pudeł, aby łatwiej było je dźwigać. Opisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce izolujące, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy małe meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne kryteria dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie waszego mienia.