(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 1–5, Krzesło biurowe x 1, Karton średni x 5 (Nr 7957225)

Sztuk
Kartony
1-5
Krzesło biurowe
1
Karton średni
5
Szacunkowa łączna waga
190 kg
Dystans
2468 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Walencja, Relleu

Od 20 sie 2021 do 28 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Nowa Sól

Od 23 sie 2021 do 30 wrz 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych mebli. Gdy czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne pudła, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić segregatory na parę pakunków, aby łatwiej było je przenieść. Opisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie meble okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe kryteria odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie naszego majątku.