(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 1–5, Krzesło obrotowe x 1, Komputer x 1, Monitor x 1 (Nr 7960247)

 Kartony 1–5, Krzesło obrotowe x 1, Komputer x 1, Monitor x 1
Sztuk
Kartony
1-5
Krzesło obrotowe
1
Komputer
1
Monitor
1
Łączna waga:
80 kg
Dystans
348 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 18 sie 2021 do 3 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 18 sie 2021 do 5 wrz 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić książki na parę pakunków, żeby bez przeszkód było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli mamy materiały zabezpieczające, takie jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne meble owińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują specjalne wymagania odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie naszego majątku.