(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 1–5, Przedmioty osobistego uzytku x 1 (Nr 7595454)

Sztuk
Kartony
1-5
Przedmioty osobistego uzytku
1
Łączna waga:
75 kg
Dystans
1565 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Westcliff-On-Sea

Od 26 mar 2021 do 1 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Chorzów

Od 26 mar 2021 do 6 kwi 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo podzielić książki na parę pakunków, aby z łatwością było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Większe meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub przeszkody w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują specyficzne wymagania odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie twojego majątku.