(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 1–5, Rower dziecięcy x 1, Kosz na pranie x 1 (Nr 7852061)

 Kartony 1–5, Rower dziecięcy x 1, Kosz na pranie x 1
Sztuk
Kartony
1-5
Rower dziecięcy
1
Kosz na pranie
1
Łączna waga:
80 kg
Dystans
1161 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Holandia, Noord-Brabant, Asten

Od 3 lip 2021 do 4 lip 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, ale gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek należy dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub kiedy jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się solidne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na parę pakunków, aby nietrudno było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały chroniące, takie jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują wyjątkowe wymagania odnoszące się do jakiś mebli.

            Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie waszego majątku.