(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 1–5, Rower x 1 (Nr 7310266)

 Kartony 1–5, Rower x 1
Sztuk
Kartony
1-5
Rower
1
Łączna waga:
60 kg
Dystans
1085 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Wymagana

Adres i termin nadania

Węgry, Pest Megye, Budaörs

Od 9 lut 2021 do 11 lut 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Banino

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić talerze na parę pakunków, aby bez trudności było je przenieść. Opisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce zabezpieczające, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie naszego mienia.