(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 1–5, Rower x 2, Opona samochodowa x 4 (Nr 8003864) Wyróżnione

Sztuk
Kartony
1-5
Rower
2
Opona samochodowa
4
Szacunkowa łączna waga
155 kg
Dystans
2656 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Walencja, Altea

Od 2 wrz 2021 do 15 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Katowice

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub kiedy jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się solidne pudła, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na parę pudeł, żeby bez wysiłku było je przenieść. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię strech, możemy owinąć bardziej delikatne meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niepokaźne meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują wyjątkowe wymagania odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie waszego majątku.