(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20 (Nr 7892840)

Sztuk
Kartony
11-20
Szacunkowa łączna waga
300 kg
Dystans
1796 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Spalding

Od 20 lip 2021 do 5 sie 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 5 sie 2021 do 12 sie 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            Na początek należy dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli nadadzą się mocne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać książki na kilka pudeł, aby łatwiej było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Duże meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej delikatne przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i zakleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne zasady odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie twojego majątku.