(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, 5 krzeseł, 1 łóżko ikea(rozebrane), 4 kartony, 1 worek x 11 (Nr 7547884)

Sztuk
Kartony
11-20
5 krzeseł, 1 łóżko ikea(rozebrane), 4 kartony, 1 worek
11
Łączna waga:
150 kg
Dystans
1001 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Solingen

Od 5 mar 2021 do 19 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Orzesze

Od 8 mar 2021 do 23 mar 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się solidne pudła, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić segregatory na kilka pudeł, aby z łatwością było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują specyficzne wymogi dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie naszego majątku.