(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, Biurko małe x 1, Lampa podłogowa x 1, Krzesło obrotowe x 2, Stolik kawowy x 1, Zmywa (Nr 8006293)

Sztuk
Kartony
11-20
Biurko małe
1
Lampa podłogowa
1
Krzesło obrotowe
2
Stolik kawowy
1
Zmywarka
1
Telewizor duży (większa niż 40 ")
1
Szacunkowa łączna waga
415 kg
Dystans
573 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
6
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 17 wrz 2021 do 19 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Sopot

Od 19 wrz 2021 do 21 wrz 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, jednak kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić książki na kilka pudeł, aby bez wysiłku było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy materiały izolujące, takie jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej delikatne meble, a jak nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy małe rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź trudności w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się szczególne wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie waszego mienia.