(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, clothes, utensils, etc x 1 (Nr 7938839)

Sztuk
Kartony
11-20
clothes, utensils, etc
1
Łączna waga:
170 kg
Dystans
576 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
6
Winda
Tak
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Hesja, Frankfurt Nad Menem

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Szwajcaria, Genewa, Genewa

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym i czasochłonnym procesem, jednak kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek należy zrobić selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od kilku lat nie używamy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na kilka pudeł, żeby nietrudno było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast niepokaźne rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub utrudnienia w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe wymagania odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie twojego dobytku.