Kartony 11–20, Karton duży x 10 (Nr 6988370)

 Kartony 11–20, Karton duży x 10
Sztuk
Kartony
11-20
Karton duży
10
Szacunkowa łączna waga
550 kg
Dystans
965 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Od 31 mar 2022 do 6 kwi 2022

Adres i termin dostawy

Ukraina, Obwód Wołyński, Łuck

Termin elastyczny

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, ale kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić naczynia na parę pakunków, aby bez wysiłku było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy materiały izolujące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też przeszkody w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują nietypowe wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie waszego dobytku.