Kartony 11–20, Karton duży x 6, Rower x 2, Łóżko dla dzieci x 1, Dywan x 2, Stolik nocny x 2, Wózek (Nr 7539555)

 Kartony 11–20, Karton duży x 6, Rower x 2, Łóżko dla dzieci x 1, Dywan x 2, Stolik nocny x 2, Wózek
Sztuk
Kartony
11-20
Karton duży
6
Rower
2
Łóżko dla dzieci
1
Dywan
2
Stolik nocny
2
Wózek dziecięcy
1
Łączna waga:
450 kg
Dystans
1913 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
6
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Norwegia, Sør-Trøndelag, Trondheim

Od 25 cze 2021 do 28 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, jednak kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się solidne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić książki na parę pakunków, żeby łatwiej było je przenieść. Opisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują specjalne zasady odnoszące się do jakiś mebli.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie twojego mienia.