(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, Karton średni x 11 (Nr 7487346)

Sztuk
Kartony
11-20
Karton średni
11
Łączna waga:
150 kg
Dystans
862 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Cham

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Zabudówka

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, ale kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić naczynia na kilka pudeł, żeby bezproblemowo było je przenieść. Podpisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce zabezpieczające, np. jak folię strech, możemy owinąć bardziej kruche meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem niepokaźne meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują specyficzne kryteria dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie waszego mienia.