(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, Karton średni x 20 (Nr 6835950)

Sztuk
Kartony
11-20
Karton średni
20
Łączna waga:
500 kg
Dystans
999 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Denkendorf

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Koszalin

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, ale kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się mocne pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić naczynia na parę pakunków, aby bez wysiłku było je dźwigać. Opisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy materiały osłaniające, np. jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i zakleić standardową taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się szczególne zasady dotyczące jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie naszego majątku.