(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, Komoda mała x 1, Rower x 5, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 1, Ekspres x 1, Susz (Nr 7703870)

 Kartony 11–20, Komoda mała x 1, Rower x 5, Telewizor duży (większa niż 40 ") x 1, Ekspres x 1, Susz
Sztuk
Kartony
11-20
Komoda mała
1
Rower
5
Telewizor duży (większa niż 40 ")
1
Ekspres
1
Suszarka bębnowa
1
Snowboard
4
Szacunkowa łączna waga
500 kg
Dystans
1920 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Nysa

Od 1 cze 2021 do 6 cze 2021

Adres i termin dostawy

Norwegia, Hordaland, Austrheim

Od 7 cze 2021 do 13 cze 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się mocne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na kilka pakunków, żeby bez wysiłku było je przenieść. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym domu. Większe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy materiały chroniące, takie jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem nieduże rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź trudności w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się nietypowe kryteria odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie waszego dobytku.