(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, Krzesło do jadalni x 4, Lustro stojące x 2, Obraz duży x 5, Torba duża x 5 (Nr 7383064)

 Kartony 11–20, Krzesło do jadalni x 4, Lustro stojące x 2, Obraz duży x 5, Torba duża x 5
Sztuk
Kartony
11-20
Krzesło do jadalni
4
Lustro stojące
2
Obraz duży
5
Torba duża
5
Szacunkowa łączna waga
585 kg
Dystans
394 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Wschowa

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych mebli. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli przydadzą się solidne kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić naczynia na kilka kartonów, żeby bezproblemowo było je przenieść. Opisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały chroniące, na przykład jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też problemy w dojeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne zasady dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie waszego mienia.