(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, Kuchnia wolnostojąca x 1, Meblościanka x 1, Skuter x 1, Meble dzięcięce x 1, Meble o (Nr 7610532)

Sztuk
Kartony
11-20
Kuchnia wolnostojąca
1
Meblościanka
1
Skuter
1
Meble dzięcięce
1
Meble ogrodowe
1
Rzeczy z piwnicy regały i dwie szafki
1
Meble z przedpokoju
1
Rowerki zabawki dziecięce z tarasu
1
Szacunkowa łączna waga
581 kg
Dystans
944 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Niemcy, Hesja, Maintal

Od 24 kwi 2021 do 27 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Wiesiółka

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, jednak kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić naczynia na kilka kartonów, żeby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały zabezpieczające, np. jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem nieduże meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują szczególne wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie waszego majątku.