(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, Lodówka x 1 (Nr 6845394)

Sztuk
Kartony
11-20
Lodówka dwudrzwiowa
1
Łączna waga:
500 kg
Dystans
2003 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
2
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Highbridge

21 lis 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Busko-Zdrój

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić naczynia na kilka kartonów, aby nietrudno było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy materiały izolujące, na przykład jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne zasady odnoszące się do jakiś mebli.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie twojego majątku.