Kartony 11–20, Lodówka x 1, Pralka x 1, Suszarka bębnowa x 1, Szafa trzydrzwiowa x 1, Szafa dwudrzw (Nr 7989987)

 Kartony 11–20, Lodówka x 1, Pralka x 1, Suszarka bębnowa x 1, Szafa trzydrzwiowa x 1, Szafa dwudrzw
Sztuk
Kartony
11-20
Lodówka
1
Pralka
1
Suszarka bębnowa
1
Szafa trzydrzwiowa
1
Szafa dwudrzwiowa
1
Łóżko pojedyncze
1
Łóżeczko dla niemowląt
1
Sofa narożna
1
Łóżko o dużych rozmiarach z materacem
1
Szafka łazienkowa
1
Komoda średnia
1
Komoda średnia
1
Komoda średnia
1
Szafka RTV
1
Telewizor duży (większa niż 40 ")
1
Zestaw do jadalni (6 krzeseł i stół)
1
Lustro do łazienki
1
Lustro stojące
1
Telewizor duży (większa niż 40 ")
1
Szacunkowa łączna waga
1200 kg
Dystans
208 km
Typ usługi:
Kompleksowa obsługa (bez mojego udziału w znoszeniu i wnoszeniu)
Zniesienie - Piętro
2
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
1
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Niemcy, Brandenburgia, Werder

Od 4 paź 2021 do 15 paź 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Od 4 paź 2021 do 15 paź 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych mebli. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych mebli przydadzą się solidne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który często wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać talerze na parę kartonów, żeby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem niepokaźne meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują nietypowe zasady dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie naszego mienia.