(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Kartony 11–20, Lodówka x 1, Telewizor średni(od 30 "do 40") x 1 (Nr 8235100)

 Kartony 11–20, Lodówka x 1, Telewizor średni(od 30 "do 40") x 1
Sztuk
Kartony
11-20
Lodówka
1
Telewizor średni(od 30 "do 40")
1
Szacunkowa łączna waga
380 kg
Dystans
1949 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, West Yorkshire, Leeds

Od 18 gru 2021 do 20 gru 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Milówka

Od 21 gru 2021 do 31 gru 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, jednak gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            Na początek warto zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na kilka kartonów, żeby bez wysiłku było je przenieść. Opisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Większe meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy mamy materiały zabezpieczające, takie jak folię strech, możemy opakować bardziej kruche meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem drobne meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też przeszkody w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują wyjątkowe wymagania odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie twojego dobytku.