Kartony 11–20, Lodówka x 1, Zamrażarka x 1, Sofa trzyosobowa x 2, Komoda średnia x 1, Materac podwó (Nr 7529539)

 Kartony 11–20, Lodówka x 1, Zamrażarka x 1, Sofa trzyosobowa x 2, Komoda średnia x 1, Materac podwó
Sztuk
Kartony
11-20
Lodówka
1
Zamrażarka
1
Sofa trzyosobowa
2
Komoda średnia
1
Materac podwójny
2
Łączna waga:
500 kg
Dystans
2118 km
Typ usługi:
Tylko transport
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Liverpool

Od 20 maj 2021 do 18 cze 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Pacanów

Od 24 maj 2021 do 21 cze 2021


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, ale gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            Na początek należy dokonać eliminację posiadanych mebli. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów przydadzą się mocne kartony, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić talerze na kilka kartonów, żeby bezproblemowo było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce izolujące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże meble owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub trudności w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się szczególne kryteria odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie waszego dobytku.