Kartony 11–20, Pianino x 1 (Nr 7677459)

 Kartony 11–20, Pianino x 1
Sztuk
Kartony
11-20
Pianino
1
Szacunkowa łączna waga
500 kg
Dystans
10179 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 15 cze 2021 do 29 cze 2021

Adres i termin dostawy

Tanzania, Zanzibar Zachodni, Zanzibar

Od 3 lip 2021 do 4 lip 2021

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na parę pakunków, aby bez trudności było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Duże meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy materiały osłaniające, na przykład jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast małe rzeczy okręćmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub trudności w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeżeli występują szczególne zasady dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i chronienie twojego dobytku.