Kartony 11–20, Pralka x 1, Łóżko x 1, Komoda duża x 1 (Nr 7841602)

 Kartony 11–20, Pralka x 1, Łóżko x 1, Komoda duża x 1
Sztuk
Kartony
11-20
Pralka
1
Łóżko
1
Komoda duża
1
Szacunkowa łączna waga
460 kg
Dystans
1837 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kierowcy w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Wniesienie - Piętro
0
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wyspa Man, Man, Isle Of Man

Od 19 lis 2021 do 15 sty 2022

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Grodzisk Wielkopolski

Termin elastyczny

Złóż ofertę
Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, ale kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

            Na początek warto dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na kilka pakunków, żeby bez trudności było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce chroniące, takie jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast drobne rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zlecając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też trudności w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują nietypowe zasady odnoszące się do jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie twojego majątku.